DOLAR %
EURO %
ALTIN
BITCOIN 3085900,57%
Mersin
16°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Bahçe gölgelik file nedir 

Bahçe gölgelik file nedir 

ABONE OL
11 Kasım 2022 14:03
Bahçe gölgelik file nedir 
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Geniş bir kullanım alanına sahip olan gölgelik file modellerinin en çok tercih edildiği alanlar bahçelerdir. Özel veya genel kullanıma açık olan bahçelerde farklı birçok amaca yönelik gölgelik file kullanılmaktadır. Özellikle yeşil renklerde tercih edilen bu ürünler farklı kumaş dokusu ile ön plana çıkmaktadır. Bahçe gölgelik file olarak da adlandırılan ürünlerin kullanım amacına göre farklı özellikleri bulunmaktadır.

Bahçe gölgelik file çeşitlerine bakıldığında öncelikli olarak örme sıklığı ele alınmaktadır. File kumaşlarında tercih edilen örme sıklığı gölgeleme oranını belirleyen en önemli ayrıntıdır. Örme sıklığı güçlü olan kumaşların gölgelendirme yüzdesi çok daha yüksek olmaktadır. Daha seyrek dokunan kumaşlarda ise gölgeleme oranı yüzdesi düşmektedir. Bu tercih tamamen kullanım amacına ve sizlerin ihtiyaçlarına bağlı olarak belirlenmektedir.

Bahçe gölgelik file çeşitlerinde en çok tercih edilen model olarak yeşil renkte, düz ve baskısız olarak üretilen gölgeleme fileleridir.  Bu ürünler yüksek yoğunluklu polietilenden üretilen oldukça kaliteli malzemelerdir. Kullanıldığı bahçelerde dekorasyonu destekleyici ve tamamlayıcı bir etki yaratması için yeşil renk tercih edilmektedir.

Bahçe gölgelik file fiyatları

Bahçe gölgelik file modelleri aynı zamanda yeşil gölgelik file olarak da bilinmektedir. Yeşil gölgelik file fiyatları bazı değişkenlere bağlı olarak belirlenmektedir. Bu ürünlerde öncelikli olarak kumaşların kalitesi yani örme sıklığı ele alınmaktadır. Örme sıklığına göre gölgelik file fiyatları değişiklik göstermektedir. Bu detay ile birlikte kullanılacak olan bölgenin metrekare ölçümü fiyatlandırmalarda önemli bir yere sahiptir.  Satın almak istediğiniz yeşil gölgelik file fiyatları hakkında en detaylı bilgilere ulaşabilmek için hangi örme sıklığında, kaç metrekare ürüne İhtiyacınız olduğunu belirlemeniz yeterli olacaktır. Bu aşamadan sonra en uygun fiyat tekliflerini alabilmek için Akay Tente markası ile iletişime geçebilirsiniz.

Akay Tente markası sektörün en kaliteli ürünlerini en uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır. Firma iletişim bilgileri üzerinden satış danışmanlarına ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza ait detayları paylaşarak sizler için sunulacak olan uygun fiyat tekliflerine en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Marka bünyesinde satışa sunulan tüm ürünler garantili ve güvenceli ürünlerdir ve güvenle satın alabilirsiniz.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.