DOLAR %
EURO %
ALTIN
BITCOIN 3611320,00%
Mersin
27°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İnternet haberciliği artık hayatımızın bir parçası haline geliyor

İnternet haberciliği artık hayatımızın bir parçası haline geliyor

ABONE OL
27 Mayıs 2021 12:40
İnternet haberciliği artık hayatımızın bir parçası haline geliyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ana akım medya araçlarından olan televizyon, radyo, gazete gibi iletişim araçları artık dijital çağ ile birlikte değişim gösteriyor. Bu çağda internetin hayatımıza girmesi ile birlikte medya araçları da internet platformlarına taşındı. Gerek reklamlar gerek yapılan işler gerek haberler internet ortamında daha fazla insan ulaşmaya başladı. Çünkü artık herkesin elinde bulunan mobil cihazlar, dünyayı küresel bir köy haline getirerek bilgiye ulaşılmasını kolaylaştırmayı sağladı. En küçük yaşlardan en büyük yaşlara kadar her birey akıllı telefonları, tabletleri ve bilgisayarları kullanmayı son derece iyi öğrendi. Sosyal medya platformları da buna katkı sağladı. Ankara’da habercilik yaşamına başlayan ve ulusal anlamda bir nüfuz elde etmeyi hedefleyen 1bilgi.com adresi de internet üzerinden doğru ve tarafsız bilgi sunmaya başladı.

1bilgi.com en güvenilir haber kaynaklarından oldu

Ankara merkezli faaliyet yürüten 1bilgi.com tarafsız habercilik anlayışı ile ülkemizde en çok tıklanan haber kaynaklarından biri oldu. Sanat, kültür, ekonomi, finans, politika ve teknoloji haberleri gibi dallarda hizmet sunan 1bilgi.com, her geçen gün hizmet ağını genişletti. Okunma sayısı, kaynak olarak kullanılma sayısı bakımından sürekli bir ilerleme kaydeden 1bilgi.com özellikle Başkent Ankara’nın en güvenilir haber kaynaklarından olmayı kısa sürede başardı. Profesyonel bir yazar kadrosu olan ve habercilik ilkelerinin tamamını bünyesine entegre etme gayretinde olan 1bilgi.com ilerleyen süreçte de sürekli olarak gelişmeyi kendine hedef olarak koydu.

Kaynak: https://1bilgi.com/teknoloji-haberleri

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.