DOLAR %
EURO %
ALTIN
BITCOIN 3155542,53%
Mersin
19°

AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Burçların şans ve para durumu: 21-26Ağustos haftası! Filiz Özkol…

Burçların şans ve para durumu: 21-26Ağustos haftası! Filiz Özkol…

ABONE OL
11 Şubat 2022 00:07
Burçların şans ve para durumu: 21-26Ağustos haftası! Filiz Özkol…
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Paylaş

KOÇ: Kendinizi her zamankinden farklı hissediyorsunuz. İçinizde özgürlük duyguları var. Ayaklarınız bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak istiyor. Kendinizi hâlâ bir yerlere ait gibi hissetmeniz sizin hatanız. Beklentilerinizi artık gündeme getirmelisiniz.

Paylaş

BOĞA: Otoritenizin sarsılmasına tahammülünüz yok. Eskiye ve ailenize bağlılığınız tartışılmaz. Duygularınızı ortaya çıkarmaktan hoşlanmadığınız için sizi yanlış tanımalarına neden oluyorsunuz. Güçlü sezgileriniz sayesinde yaşamın gizemini araştıracaksınız.

Paylaş

İKİZLER: Özgürlük duygularınızda sınır tanımak istemiyorsunuz. Karşı tarafı çok çabuk algıladığınız için çevrenizin duygusal konuları yeniden anlatmasına gerek yok. Onların sizden gizlediği olayları çok çabuk çözmeniz aranızda birtakım huzursuzluklara neden olabiliyor.

Paylaş

YENGEÇ: İlişkilerinize kararlı adımlarla yaklaşıyorsunuz. Bu hafta, özgürlüğünüzü özleseniz de bu tavrınızı ortaya koyacak gücünüz yok. Herkesin sorumluluğunu yüklenerek gerçek isteklerinizi içinizde saklamak zorunda kalıyorsunuz.

Paylaş

ASLAN: Bu hafta, yaşlı kişilerin yardımına koşabilirsiniz. Siz derin düşüncelerin insanı olmanıza rağmen, fazla sorumluluk aldığınız zaman aniden her şeye sinirlenebiliyorsunuz. Güçlü kişiliğiniz birçok sorunu ve olayları da beraberinde getiriyor.

Paylaş

BAŞAK: Maddi konularda karşı tarafın desteğine ihtiyaç duymuyor ve her şeyi kendiniz halletmek istiyorsunuz. Gururlu bir yapınız var ihtiyaçlarınızı başkalarının yanında konu yapmaktan hoşlanmıyorsunuz.

Paylaş

TERAZİ: Para kazanmayı seviyorsunuz. Size gelen teklifleri anında değerlendirmek istiyorsunuz. Tüm bunları yaparken, bazı şeyleri gizleme ihtiyacı içindesiniz. Kendi gücünüzü ispat etmek için başlattığınız mücadelenin içinde olmaktan büyük zevk alıyorsunuz.

Paylaş

AKREP: Gücünüzün farkındasınız ve duygularınızdaki derinliği kimseyle kıyaslamak istemiyorsunuz. Bugün, maddi konularla ilgili gizli hesaplarınız olabilir. Yatırımlarınız konusunda hiç kimseye güvenmiyor ve kendiniz takip etmekten hoşlanıyorsunuz.

Paylaş

YAY: Savaşçı Mars, kariyer evinizden size destek veriyor. Yaşadığınız aşk ne olursa olsun, içinizde nedenini bilmediğiniz bir boşluk var. Yaşamı her an kucaklayan sıra dışı kişiliğinizi birilerine anlatmak için zaman kaybediyorsunuz.

Paylaş

OĞLAK: Bilinçaltınızın sizi sıkan baskılarından bir an önce uzaklaşın. Bu hafta, ruhsal anlamda sezgileriniz çok yüksek. Koşullarınızı yeniden yapılandırmak isteyebilirsiniz fakat, kısa vade çözümler yerine uzun süreçleri tercih ediyorsunuz.

Paylaş

KOVA: Para kazanma konusunda kişisel çabalarınızın önemi çok büyük. Ani gelişen şartlara karşı fırsatçı davranmaktan hoşlanmıyorsunuz. Bazı arkadaşlarınızın size getireceği teklifleri düşünmeden kabul etmemelisiniz. Başarı konusunda ödün vermeden yaşıyorsunuz.

Paylaş

BALIK: Maddi konularda açılmaktan ve genişlemekten yanasınız. Partnerinizin size sunacağı tekliflerden yola çıkarak kısa sürede isteklerinizi gerçekleştireceksiniz. Bazı alışkanlıklarınızın sizi zorlamasına izin verdiğiniz müddetçe gecikmeler yaşayabilirsiniz.

Burçlar Şans Postası

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.