DOLAR %
EURO %
ALTIN
BITCOIN 3204671,77%
Mersin
17°

HAFİF YAĞMUR

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Burçların şans ve para durumu: 3-9 Temmuz haftası! Filiz Özkol…

Burçların şans ve para durumu: 3-9 Temmuz haftası! Filiz Özkol…

ABONE OL
11 Şubat 2022 00:07
Burçların şans ve para durumu: 3-9 Temmuz haftası! Filiz Özkol…
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Paylaş

KOÇ: Birlikte çalıştığınız kişilerle büyük projeler üretecek, yaşama daha olgun ve farklı bakmaya başlayacaksınız. Risklere karşı tedbirli olmanızı hatırlatıyoruz. Pratik davranışlarınızla birçok kişinin önüne geçebilirsiniz.

Paylaş

BOĞA: Geçmişle gelecek arasında yaşamı sorgularken içinizde açıklayamadığınız burukluk yaşıyorsunuz. Verdiğiniz sözleri yerine getirmeye çalışmanız sizde gerginlik yaratabilir. Hatalarınız karşısında bocalama geçirebilirsiniz, dikkatli olun.

Paylaş

İKİZLER: Hayallerinizin gerçekleşmesi için gökyüzü size güç veriyor. İlişkiler konusunda zorlanacaksınız. Bu arada, yakın dostlarınızla bile fikirlerinizi paylaşmayacaksınız. Organizasyon yeteneğiniz güçleniyor. Sabırlı olmayı denemelisiniz.

Paylaş

YENGEÇ: Aktif olacağınız bu dönemde hatalarda açık olabilirsiniz. Aceleci tavırlarınızla aktivitelerinizde şanssızlıklar yaşama olasılığınız epey yüksek. Kişisel hatalarınızı düşünürken kendinizi aşma konusunda çok şeyler öğrendiniz.

Paylaş

ASLAN: Sezgisel yeteneğinizi güçlü ve tetikte tutarken, bilinçaltınızda sessiz bir bekleyiş hakim olacak. Fırtınalara gebe bir sessizlikten çok gerçek dinginliği yakalamaya çalışın. Tercihleriniz konusunda zorlanacaksınız.

Paylaş

BAŞAK: Yeteneklerinizi baskı altında tutmadan yapmanız gereken hamleleri akıllıca yapmalısınız. Çevrenizdeki olumsuz olaylara karşı takınacağınız tavırlar bir sonraki adım için gereken enerjinizin seviyesini belirleyecek.

Paylaş

TERAZİ: Aktif ve hızlı düşünüyorsunuz. Hızlı hareket ederek iş yaşantınızda müthiş bir performans sergileyeceksiniz. Düzen ve sistem sizin için önemli olacak. Cazip bir konumdasınız. Gizli bir çekiciliğiniz var.

Paylaş

AKREP: Mücadele içinde olacaksınız. Karşınıza birçok rakibiniz çıkacak. İç dünyanız çok karışık. Hayallerinize yaklaştığınız anda karşınıza engellerin çıkması canınızın sıkılmasına neden oluyor. Zor hedefleriniz var.

Paylaş

YAY: İlişkilerinizde sorun yaşayabilirsiniz. Özellikle kendi sisteminizin üzerine çıkmak istemiyor ve titiz bir yaklaşımla ilişkilerinizi gözlemliyorsunuz. Gücünüzü gösterecek işlerden hoşlanıyorsunuz. Fırsatlar kapınızı çalıyor.

Paylaş

OĞLAK: Ani gelişen olaylara karşı temkinli ve belirgin bir tavır içindesiniz. Kendinize güveniyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda etkili konuşmalarınızla dikkat çekmeyi başaracak ve çevrenizi istediğiniz gibi etkileyeceksiniz.

Paylaş

KOVA: Değişik fırsatların kombinasyonu karşısında karar verme güçlüğü yaşayacaksınız. Dostluk duygularınızın sizi yönlendireceği bir hafta olacak. Hiçbir şekilde ödün vermek istemiyor ve gücünüzü sonuna kadar kullanıyorsunuz.

Paylaş

BALIK: Duygusal zaaflarınız artabilir. Kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Değerinizin anlaşılmadığı duygusuna kapılabilirsiniz. Kuruntulu düşüncelerinizi çevrenize yansıtabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerden şüphelenebilirsiniz.

Şans Postası burçlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.