DOLAR %
EURO %
ALTIN
BITCOIN 3193201,02%
Mersin
18°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İmece Mobil Çiftçilerin Sorunlarına Yanıt Oluyor

İmece Mobil Çiftçilerin Sorunlarına Yanıt Oluyor

ABONE OL
12 Haziran 2021 10:33
İmece Mobil Çiftçilerin Sorunlarına Yanıt Oluyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İmece Mobil uygulaması içinde bulundurduğu uzmana sor butonu ile çiftçilerin birçok sorununa yanıt oluyor. Son derece profesyonel bir ekip ile oluşturulan imece mobil uygulaması Türkiye İş Bankası’nın da desteğini alıyor. Dijital tarım faaliyetleri kapsamında hayata geçirilen İmece Mobil uygulaması her alanda olduğu gibi tarım alanında da dijitalleşmenin bir yansıması olarak görülüyor. İmece Mobil uygulamasında çiftçiler konum bilgilerini de girerek tarlaları  ya da tarım yaptıkları alanla ilgili hava durumlarından çok güncel bir biçimde haberdar olabiliyor. İmece Mobil uygulamasını yüzbinlerce kullanıcısı web sitesinde yüzbinlerce ziyaretçisi bulunuyor.

Hassas tarım uygulaması İmece mobilde

Hassas tarım uygulaması imece mobil uygulamasında bulunuyor. Bu sayede tarımsal faaliyetlerin girdi ve çıktıları hava durumu ve tarımsal faaliyetler de çiftçilerin karşılaşabilecekleri birtakım sorunların uzmana sorulması gibi çok yönlü hizmetler sunuluyor. Bilindiği gibi dijital çağda alışverişten sanata sanattan eğitime kadar birçok alan dijitalleşmeye geçiyor. İmece Mobil uygulaması sayesinde çiftçilik ve hayvancılık sektörünün de dijital platformlarda yer almasına öncülük ediliyor. İmece Mobil uygulamasını daha çiftçilere yönelik Kredi imkanlarına ilişkin bilgiler de yer alıyor. Aynı zamanda İmece Mobil uygulamasının çok tercih edilen bir de web sitesi bulunuyor. Bu web sitesinde çiftçilik başta olmak üzere tarımsal faaliyetler ve hayvancılıkla ilgili haberler, bilgiler İmece mobil uygulamasının detayları ve blok yazıları yer alıyor.

Kaynak: https://imecemobil.com.tr/

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.