DOLAR %
EURO %
ALTIN
BITCOIN 3189590,68%
Mersin
18°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Orman Genel Müdürlüğü 2083 personel alımı başvuruları başladı:…

Orman Genel Müdürlüğü 2083 personel alımı başvuruları başladı:…

ABONE OL
11 Şubat 2022 00:07
Orman Genel Müdürlüğü 2083 personel alımı başvuruları başladı:…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Başvuruların İŞKUR aracılığıyla yapılacağı Orman Genel Müdürlüğü 2083 personel alımı başvuruları, Resmi Gazete’de yayımlanan ilan ile resmen başladı. Binlerce adayın katılması beklenen başvurular hakkındaki detaylar ise merak edilirken, OGM 2083 Personel alımı başvuru şartları ve diğer ayrıntılar kurum tarafından paylaşıldı…

ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE HANGİ İLLERDE NE KADAR İŞÇİ ALINACAK?

Adana Orman Bölge Müdürlüğü: 65Amasya Orman Bölge Müdürlüğü: 128Ankara Orman Bölge Müdürlüğü: 83Antalya Orman Bölge Müdürlüğü: 69Artvin Orman Bölge Müdürlüğü:64Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü: 75Bolu Orman Bölge Müdürlüğü: 127Bursa Orman Bölge Müdürlüğü: 82Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü: 59Denizli Orman Bölge Müdürlüğü: 57Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü: 18Erzurum Orman Bölge Müdürlüğü: 73Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü: 26Giresun Orman Bölge Müdürlüğü: 91Isparta Orman Bölge Müdürlüğü: 42İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü: 74İzmir Orman Bölge Müdürlüğü: 156Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürlüğü: 59Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü: 149Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü: 78Konya Orman Bölge Müdürlüğü: 51Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü: 58Mersin Orman Bölge Müdürlüğü: 64Muğla Orman Bölge Müdürlüğü: 84Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü:81Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü:17Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü: 61Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü: 92

OGM 2083 PERSONEL ALIMI DETAYLARI

14 Haziran 2021 tarihinde başlaya OGM 2083 personel alımı başvuruları 18 Haziran’a kadar İŞKUR üzerinden yapılabilecek. Adaylarda aranacak özel ve genel şartlar ile diğer bilgiler, İŞKUR açık iş ilanlarında belirtilecek.

Sözlü ve uygulamalı sınava, iş ilanında belirtilecek kadro sayısının 4 katı kadar aday çağrılacak. Adaylar, noter huzurunda çekilecek kura sonucuna göre belirlenecek.

OGM 2083 PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

1.2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak,

2. 18 yaşını tamamlamış olmak,

3.Başvuru yapacak adayların, Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,

4.Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak,

5.Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak),

6.Adayların, başvurunun son günü itibarıyla talep edilen öğrenim durumu ve özel şartlara haiz olmak,

7.Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak,

8.İŞKUR Açık İş İlanında belirtilen yerleşim biriminde/birimlerinde ikamet ediyor olmak,

9. Her aday, yalnızca bir meslek koluna başvuru yapabilecektir,

10. Kura çekimi 29.06.2021-04.07.2021 tarihleri arasında olacaktır. Kuranın net tarihi ilgili bölge müdürlüğünün internet sitesinde yayınlanacaktır. Orman Bölge müdürlüklerinin internet sitelerine www.ogm.gov.tr den ulaşabilirsiniz.

11. İşe alım süreci, Kura usulü sonrasında sözlü ve uygulamalı sınav şeklinde uygulanacaktır. (İlanın bulunduğu İşyeri hangi Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı ise sözlü ve uygulamalı sınav o Orman Bölge Müdürlüğünce yapılacaktır.)

12. Adaylardan istenecek evraklar, evrak teslim tarihleri, sınav yeri, sınav tarihi ve İşe alım süreci ile ilgili tüm bilgilendirmeler Orman Bölge Müdürlükleri internet siteleri üzerinden ilan edilecektir.

13. Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan adayların başvuruları ilan, kura, sınav ve atama süreçlerinin her aşamasında idarece sonlandırılabilecektir.

OGM PERSONEL ALIMI DETYALARINA ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

 

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.